Slider

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

18 lutego 2018 r. był wielkim dniem dla dzieci z Oddziału Przedszkolnego przy Katolickiej Szkole Podstawowej w Mariówce oraz dla ich rodzin. W auli szkolnej odbyły się wspaniałe występy dla uczczenia Babć i Dziadków z okazji ich minionego święta.

Najpierw najmłodsza grupa 3 i 4-latków pokazała swoje talenty śpiewając na scenie szkolnej. Mimo trudności z opanowaniem tremy, dzieci wspaniale zaśpiewały i złożyły życzenia swoim kochanym Dziadkom i Babciom. Każda Mama, każdy Tata i oczywiście Babcia i Dziadek byli dumni ze swoich pociech, które każdym swoim gestem roztapiały serca widowni.

Następnie grupa starszaków zaprezentowała fenomenalne przedstawienie pt. : „ Zima zła”. Dzięki mistrzowskiemu i najsłodszemu wykonaniu tych małych artystów, wszyscy zgodnie stwierdzili, że zima wcale nie jest zła, a nasze pozytywne podejście do różnych spraw, powoduje, że nawet najtrudniejsze rzeczy stają się łatwiejsze. Przedstawienie rozpoczęło się pięknym śpiewem Gabrysia Borowieckiego. Następnie mogliśmy obserwować wszystkie dzieci, które śpiewając, tańcząc i recytując, czasami bardzo długie role, pokazały, że wiele potrafią i są bardzo odważni oraz utalentowani.

Gratulujemy występów wszystkim małym aktorom!