Rozpoczęcie Roku Szkolnego w KSP w Mariówce

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 odbyła się 4 września, dzięki czemu można było cieszyć się wakacjami nieco dłużej.

Jak co roku, na rozpoczynającą uroczystość Mszę św., odprawianą w kościele parafialnym w Smogorzowie, przybyli uczniowie rodzice i nauczyciele. Podczas Eucharystii dziękowano za szczęśliwie przeżyte wakacje oraz proszono o błogosławieństwo na cały rok pracy szkolnej.

Oficjalne otwarcie roku szkolnego miało miejsce w auli szkolnej, podczas spotkania z p. Dyrektor Agatą Wyrodek. Pani Dyrektor, w swoim krótkim przemówieniu serdecznie powitała całą społeczność szkolną, a zwłaszcza dzieci rozpoczynające naukę w szkole, następnie przybliżyła zebranym najważniejsze informacje dotyczące organizacji pracy w najbliższych miesiącach i przedstawiła wychowawców poszczególnych klas.

Na zakończenie uroczystości, uczniowie rozeszli się do swoich sal na pierwsze po wakacjach spotkanie z wychowawcami.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2017/2018 życzymy wszystkim: Uczniom wielu sukcesów i dociekliwości w zgłębianiu wiedzy, Nauczycielom spokoju, cierpliwości i niegasnącego zapału do pracy!